Havacılık ve otomotiv üreticilerine montaj işlemi için yenilikçi proses kontrol sistemleri sunan PivotWare Desoutter çözümünü edinin.

Pivotware ile Yenilikçi Kontrol


PivotWare, havacılık ve otomotiv endüstrisi üreticilerine montaj uygulamaları için yenilikçi proses kontrol sistemleri sunmaktadır.

Proses Kontrol Sistemleri Çözümleri

Endüstri 4.0 yaklaşımıyla, üretim ve montaj hatlarınızın dijital geleceğine doğru kararlı adımı bizimle birlikte atın. PivotWare, kapsamlı proses kontrolünüz ve operatörü destekleyen gelişmiş bir çözümdür. Üretiminizin verimliliğini artıran ve sıfır hata özelliğinin yanı sıra PivotWare ile, proses çeşitliliğini kolayca yönetebilirsiniz. Uzun eğitim sürelerine ihtiyaç duymadan, operatörlerinizin en iyi sonuçları almasına yardımcı olabilirsiniz.

Nasıl mı? Yalnızca 4 dakikalık videomuzla, PivotWare hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenebilirsiniz: 

 

PivotWare-Philosophie

Tamamen bağımsız

Üretim süreçlerinizi, ürün değişkenlerine göre kolayca yapılandırabilirsiniz. En kısa sürede ihtiyacınız olan yapılandırmayı bir uzmana ihtiyaç olmadan kolaylıkla kendiniz yapabilirsiniz.

Ada tabanlı mimari 

Tüm prosesler ve iş sonuçları global olarak sağlanabilir ve yerel olarak saklanabilir. PivotWare’in eşsiz ada mimarisi özelliği, arıza ve ağ kesintilerine karşı üretiminizi güvence altına almanızı sağlar. 

İhtiyaca yönelik yapılandırma

PivotWare, üretim veya montaj hatlarınızdaki özel ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunabilir. Esnek yapısı sayesinde, istediğiniz gibi yeni ekipmanlar, özellikler ve istasyonlar ekleyebilirsiniz. Özel ayarlamalar bile her zaman mümkündür.

PivotWare’i denemek ister misiniz?

 

Uzmanlarımızdan, demo randevusu isteyin!

Demo talep edin

PivotWare Özellikleri

Etkin operatör rehber özelliği 

PivotWare ile üretimdeki hedeflerinize ulaşın. Operatör destek sistemi, çalışanlarınıza okunması kolay bir arayüz üzerinden adım adım  rehberlik eder. Önceden tanımlı senaryoya bağlı olarak, işlem adımları belirlenir ve ekipmanlar otomatik olarak parametrelendirilir. PivotWare, doğrudan destek talep etmenize veya yardım belgelerini aramanıza olanak sağlar. 

Sıfır hata stratejisi 

PivotWare ile, ürün kalitenizi tamamen kontrol altına alırsınız. Akıllı montaj aletlerin entegrasyonu ve gerçek zamanlı geri bildirim sayesinde, montaj hataları anında tespit edilebilir ve giderilebilir. Unutulmuş adımlar ve karışan parçalar PivotWare sayesinde geçmişte kalıyor.

Endüstri 4.0 yaklaşımıyla ağ iletişimi 

PivotWare,  birçok değişkenli arayüzler sunar. Örneğin, montaj aletlerini, test cihazlarını, tarayıcıları, yazıcıları veya sensörleri kolayca entegre edebilirsiniz.

Kağıtsız üretim için, ERP veya MES'inizi PivotWare ile ağa bağlayabilirsiniz. Bağımsız PivotWare istasyonları, daha iyi hat dengeleme veya yeniden işleme için kolayca ağ üzerinden bağlanabilir.

Tam izlenebilirlik 

PivotWare ile, tüm iş sonuçları ve analog veriler kaydedilir. Büyük veri analizi ya da parça başına üretim sertifikası olsun, ekstra manuel bir çaba olmadan PivotWare size her zaman tam kontrol sağlar. Üretimlerinizi sayılarla tanıyabilir ve üretim analizine dayalı etkin bir CIP uygulayabilirsiniz. PivotWare kullanarak,  kendi üretiminiz hakkında daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz.  

Tamamen ölçeklenebilir adımlar

Montaj 4.0'a küçük adımlarla başlayın. Dijitalleştirme işlemine yalnızca bir istasyonla başlayın. Çünkü, proses kontrol çözümümüz tamamen ölçeklenebilir. Böylelikle, istediğiniz zaman daha fazla ekipman, özellik ve istasyon ekleyebilirsiniz. Örneğin; bir ERP entegrasyonu daha sonra da kolayca mümkün. 

Küresel ağ iletişimi

Tek istasyondan, üretim hattına ve küresel üretime: PivotWare ile, proseslerinizi bulunduğunuz yerden bağımsız olarak yönetebilirsiniz. Ağa bağlı her istasyon için raporlar alınabilir. Uzaktan erişim sayesinde, herhangi bir şüphe durumunda hızlı ve kolay bir şekilde müdahale edebilirsiniz.

İhtiyaca yönelik çözümler

PivotWare, tamamen modüler bir yapıya sahiptir. Yoğun hedef analizi ve yapısal proje planlaması sayesinde, sizin için özel çözümler geliştiriyoruz. PivotWare ile, geleceğinize ihtiyaç duyduğunuz kadar yatırım yaparsınız.

Programlama yerine yapılandırma

Basit bir yönetici olan Fusion ile, bağımsız ve esnek olursunuz. Herhangi bir programlama bilgisi olmadan, işlemlerinizi bağımsız olarak yapılandırmak için kullanabilirsiniz. Fusion ile, kolaylıkla pek çok değişkene ve karmaşık işlemlere hakim olabilirsiniz. Proses değişiklikleri ve yeni ekipmanlar hızlı ve kolay bir şekilde eklenebilir. Böylece hem dahili hem de harici olarak bağımsız kalırsınız; hızlı ve esnek bir şekilde ihtiyaçlarınıza cevap verebilirsiniz.

Özetle:

PivotWare ile üretiminizi yeni bir seviyeye taşıyın! 
Akıllı çözümümüz sayesinde, tam izlenebilirlik ile daha hızlı, daha güvenilir ve uygun maliyetli bir şekilde montaj hatlarında ve istasyonlarda üretim yapabileceksiniz.
Montajınızın geleceğini, dijitalleştirmek ve güvenceye almak düşündüğünüzden çok daha kolaydır. PivotWare ile, sizin için mükemmel bir çözüme sahibiz. 

PivotWare’i denemek ister misiniz?

Uzmanlarımızdan, demo randevusu isteyin!

Demo talep edin

Desoutter Smart Factory Line

We make the digitization of production tangible. With the Desoutter Smart Factory Line, we have created a mobile demonstrator so you can experience Industry 4.0 in your factory.

The Desoutter Smart Factory Line has been awarded by the Industry 4.0 Platform of the Federal Ministry of Economics as an outstanding example of an Industry 4.0 solution

PivotWare’i denemek ister misiniz?

 

PivotWare ile tanışmak için formu doldurun, DEMO tarihini belirlemeniz için sizi arayalım! 

Demo talep edin

THEY TRUST US

Jaguar Land Rover

We use Desoutter’s tools and fastening solutions in our trim and final assembly workshops at our Changshu plant. At the moment, we are installing Desoutter’s PivotWare process control system solutions in strategic areas. They help solve various complex manufacturing requirements, which enables our operators to focus on getting difficult processes right every time, improving quality. For us, industry 4.0, or China 2025, is the next step in improving connectivity.

We want to connect our equipment seamlessly to create more efficient manufacturing systems that help us create better products and meet customer requests more quickly. We plan to make our second trim and final assembly facility an intelligent workshop.

Desoutter are helping us create a fully connected tooling network, where we can instantly access the performance data of our tools and fastenings to identify and resolve potential problems in advance.

SAAB

With its reliable tools and innovative assembly solutions that help us improve productivity, I believe Desoutter is one step ahead in the assembly market. We’ve used Desoutter’s small manual drilling machines for over a decade and for the past three years we have used the Seti-Tec range of electric drilling tools, particularly the Automatic Drilling Units.

We have now reached the validation phase, testing Desoutter’s Industry 4.0 solutions including geopositioning, QR code readers, PivotWare process control systems and new software. The objective is to get the operators, the HMI and the tools communicating together.

Ford

Ford has used Desoutter’s products at its plant in İnonu, Turkey, for a very long time and I have been working with these tools since I joined the company seven years ago. We manufacture motors for trucks and commercial vehicles and embracing Industry 4.0 is very important for us, as it enables us to optimize the efficiency of our production lines and secure the production processes. We are currently using Desoutter’s barcode control with advanced control program and all our tool units are connected to CVI NET WEB controllers for traceability.

Although Industry 4.0 implementation will take some time, we are moving towards it gradually. In this regard, we think that Desoutter’s PivotWare process control solution has great potential.

Ürün broşürünü indirin!

Şimdi indirin!

PivotWare için güçlü servis çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin!

Şimdi indirin!