Desoutter Endüstriyel El Aletleri, Volvo Quality through Excellence (VQE) ödülüne layık görüldü!

Desoutter Endüstriyel El Aletleri, Volvo Quality through Excellence (VQE) ödülüne layık görüldü!


Desoutter Endüstriyel El Aletleri, Volvo Quality through Excellence (VQE) ödülüne layık görülerek yüksek kalite standartlarını kanıtladı ve Desoutter’ın müşterilerine olan taahhüdünü bir kez daha teyit etti: Desoutter Endüstriyel El Aletleri müşterilerine “Verimlilikten çok daha ötesini sunar”.
 

Volvo Quality through Excellence Ödülü, maliyet etkinliği, yenilikler, çevrenin korunması, stok bulunurluğu ve ürün kalitesi açısından öne çıkan en iyi Volvo tedarikçilerine verilmektedir. Volvo, bu ödülü kazanan 1 seviye tedarikçileri belirlerken 12 kriterden oluşan bir listeye göre ve müşteri onayına göre tedarikçilerini değerlendirir ve en iyi hizmeti sunanları ödüllendirir.

  • Güçlü Sistemler
  • Güçlü İmalat Süreci
  • Kesintisiz Yüksek Performans
  • Müşteri Tesis Etkisi
  • Müşteri Onayı

İsveç merkezli Volvo Cars şirketi, ürünlerinin montajı aşamasında 10 yıldan uzun bir süredir Desoutter Endüstriyel El Aletleri ile çalışmaktadır.
Lider otomobil üreticilerinden olan Volvo, tedarikçilerinden sürekli olarak en üst kalite hizmeti beklemektedir. Her yıl, bu kalite standardı Volvo Quality through Excellence ödülü ile taçlandırılır.

Bu yıl Volvo, Desoutter Endüstriyel El Aletlerinin mükemmel hizmet performansını ödüllendirdi ve şirketin verdiği taahhütleri, yenilik odaklı yaklaşımını ve sunulan çözümlerinin kalitesini esas alarak kendi sınıfının en iyisi olduğunu beyan etti.

Desoutter Endüstriyel El Aletleri İskandinav Ülkelerinden sorumlu yöneticisi Glenn Heed, 27 Kasım’da Göteborg’da bu ödülü almanın gururunu şu sözlerle paylaştı: "Desoutter Endüstriyel El Aletlerinin, temel kalite ve üretim disiplinlerini esas alan müşteri odaklı stratejisi ödüllendirildi. Yaklaşımlarımızda bizim için kilit unsur güvendir. Geçtiğimiz birkaç yıldır, 2016 XC90 altında pazara sunulacak olan yeni SPA (Ölçülebilir Ürün mimarisi) modüler kasanın geliştirilmesi sürecini desteklemek amacıyla Volvo ile yakın bir işbirliği içindeyiz. Volvo, global olarak yaygın faaliyet gösteren, geçmiş tecrübesi kanıtlanmış, kalite ve zaman taahhütlerine uyan ve en gelişmiş ürünleri sunabilmek adına sürekli olarak AR&GE’ye yatırım yapan Desoutter Endüstriyel El Aletlerinde aradığı güven ortağını buldu. Şirketimize duyulan bu güvenin ödüllendirilmesi, bizim için birçok açıdan önemli bir anlam ifade etmektedir ve “Verimlilikten çok daha ötesini sunma” yaklaşımımızın, global otomobil üreticilerinin gerçek beklentisini karşıladığını kanıtlamaktadır."

Yenilikler ve global mevcudiyetimizle desteklediğimiz ürünlerimizle, Desoutter Endüstriyel El Aletleri, Volvo’yu gelecekte, gelişim stratejisi ne olursa olsun destekleyebilecek pozisyondaki tedarikçi olarak öne çıkmaktadır.  Volvo Quality through Excellence ödülünün temelinde yatan, Desoutter Endüstriyel El Aletlerinin zaman içinde yarattığı, kalitenin şirketimizin önceliği olduğu ve bunun yıllar boyunca da aynen bu şekilde devam edeceği yönündeki güvendir.