Desoutter'in Sıkma Teknikleri Eğitimleri Devam Ediyor

Desoutter'in Sıkma Teknikleri Eğitimleri Devam Ediyor


Desoutter, düzenlediği sıkma teknikleri eğitimleriyle sektöre katkı sağlamaya tüm hızıyla devam ediyor.

İnovatif çözümleri ile havacılık, genel endüstri, arazi araçları, otomotiv ve yan sanayi sektörlerinde üretkenliği arttıran Desoutter, İstanbul ofisinde düzenlediği eğitimlerde sıkım teknikleri hakkında teorik bilgileri verdikten sonra demo showroomda pratik yapma imkanı da sunarak katılımcıların öğrendiklerini pekiştirmelerini sağlıyor.

Sıkım işleminin operatörler tarafından doğru yapılması öncelikle meslek hastalıklarının önüne geçerken iş gücü kaybını önlüyor, ayrıca hatalı sıkım yapma ihtimalini de en aza indirerek kaliteyi arttırıyor. Eğitimde ayrıca sıkıcı programlama ve optimizasyon konularına yer veriliyor. Bu sayede istasyon süreleri kısaltılırken işçilik maliyetleri azalıyor, firmalar tasarruf sağlıyor.

Doğru ürün seçimine de değinilen eğitimde firmalar uzun vadede enerji harcamalarını, bakım ve kalibrasyon masraflarını nasıl azaltacaklarını öğreniyor. Böylelikle işletmelerini daha verimli hale getiriyor.

Katılımcıların bilgi seviyesine ve ilgisine göre eğitimin içeriğini farklılaştıran Desoutter, sıkma tekniği hakkında bilgi almak isteyen herkesi İstanbul’daki ofislerine bekliyor.