Yeni Desoutter 4.0 çözümü: Endüstriyel Akıllı Kontrol Ünitesi CONNECT

Yeni Desoutter 4.0 çözümü: Endüstriyel Akıllı Kontrol Ünitesi CONNECT


CONNECT, proses sürenizi kısaltarak, esneklik ve verimliliğinizi artırarak dönüşümünüzü hızlandırmaya yönelik montaj hattınızdaki faaliyetler ile ilgili tüm ekipmanları, uygulamaları ve bilgileri yöneten bir platformdur.

CONNECT çoklu ürün çözümleri sağlayıcısıdır. Her sıkıcı için sadece CONNECT'deki bir sıkım ünitesini etkinleştirmeniz yeterlidir. Sıkım ünitesi, kablosuz bir sıkıcının ve bununla ilgili tüm ekipmanların, uygulamaların ve bilgilerin ekosistemidir.

 

CONNECT'in iki farklı sürümünü edinebilirsiniz:

CONNECT X CONNECT W Desoutter Industry 4.0

 

 

Sürümlerden biri, kablosuz bir erişim noktasının gömülü olduğu CONNECT-W'dir. CONNECT-W, 10'a kadar sıkım ünitesini etkinleştirebilir, yani bir CONNECT W'de, 10'a kadar kablosuz Desoutter cihazı bağlanabilir ve kullanılabilir.

Diğer sürüm ise; harici bir kablosuz erişim noktası gerektiren CONNECT-X'tir. CONNECT-X, 20'ye kadar sıkım ünitesini etkinleştirebilir, yani bir CONNECT X'te; 20'ye kadar kablosuz Desoutter cihazı bağlanabilir ve kullanılabilir.

 

 

 

Demo talebi için tıklayın

 

CONNECT, fabrika ağı ve 20'ye kadar kablosuz sıkıcı arasındaki iletişimlere yönelik tek bir bağlantı noktası sunarak, maliyetleri azaltır ve hatların ayar parametrelerini kolaylıkla yapabilir.

Desoutter Wi-Fi ürünlerimizin tümü, CONNECT ile uyumludur. Geliştirilecek yeni ürünlerimiz de uyumlu olacak. CONNECT'i gelecekte olabilecek değişikliklerden etkilenmeyecek şekilde tasarladık.

CONNECT ile, bir sıkıcıdan diğer sıkıcıya kolaylıkla özellik aktarılabilir. Özellik yönetimi imkanı ile, her bir proses için her bir sıkıcıya hassas ayar yapılabilir ve taşınabilir BACK-UP sayesinde, bir CONNECT’ten diğer CONNECT’e anında tüm ayarlar ve veriler iletilebilir. 

Buna ek olarak; sinyal lambaları, soket tepsileri, operatör kontrolleri ve uzak kullanıcı arayüzleri gibi hata önlemeye özel aksesuarlar ile, proses kontrolü için %100 güvenilirlik sağlanır. 

Desoutter CONNECT Industry 4.0

Boost Your Productivity Desoutter CONNECT Industry 4.0

 

 

Yalnızca 4 litrelik hacmiyle CONNECT, istenilen tesiste her yere kolaylıkla kurulabilecek kompakt ve güçlü bir çözüm.  CONNECT'i iş istasyonu, üretim hattının sonu, proses yöneticisinin masası ve hatta sunucu odasına bile kurabilirsiniz.

Bu Endüstriyel Akıllı Kontrol Ünitesi yaklaşımıyla, montaj hattınız kablolardan arınmış olacak, iş istasyonunuzda daha fazla alan olacak. Tüm CONNECT'lerin aynı odada olması durumunda, istasyon ve hatları kontrol etmek için yürümenize bile gerek kalmayacak. Sadece CONNECT'in bulunduğu alana giderek, tüm istasyon ve hatları kontrol edebilir, ihtiyacınız olan şeye odaklanabilirsiniz. Böylelikle, verimliliğinizi artırabilirsiniz!

Bir istasyondan geri bildirim almanız gerekiyorsa, Desoutter SIGHT uzaktan erişim arayüzü ile kullanılabilecek bir çözümümüz var. Bu çözümde ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, her istasyon için tüm ekranlarda hassas ayar yapabilirsiniz. Kablosuz cihazlar, kolaylıkla hareket edebilir ve montaj hattınızın kalite ve verimlilik seviyesini sürdürmenizi veya artırmanızı sağlar. Sıkıcı kalibrasyonunda, bakımda ve başka bir aygıta atamada kolaylık sağlar.

Verimliliğinizi artırmak için prosesin optimize edilmesi, hattın yeniden dengelenmesi ve sıkıcıların kolaylıkla yeniden konumlandırılması için esneklik de sağlar. RFID kolay eşleşme sayesinde, Desoutter kablosuz cihazlar her CONNECT ile eşleşebilir ve hızlı ve etkili bir şekilde çalışmaya hazır olur.

Ve hatta, çalışmakta olan diğer cihazları engellemeden istediğiniz zaman yeni bir kablosuz cihaz ekleyebilirsiniz.

Demo talebi için tıklayın

 

 

 Feature Management Desoutter CONNECT Industry 4.0

Günümüzde, her şey çok hızlı gelişiyor. Yeni zorluklarla başa çıkabilmek için de, yeniliklere sürekli adapte olmalıyız. Endüstriyel cihazlar da bu eğilime tabidir. Desoutter de tasarımlarını buna göre yapıyor. Bu sebeple, esnekliğinizi artırmak için CONNECT'le birlikte özellik yönetimini de sunduk!
 
Özellik yönetimi ile, her iş istasyonunun gereklilikleri için her sıkım ünitesinde hassas ayar yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, bir sıkım ünitesindeki özelliği, diğer sıkım ünitelerini etkilemeden etkinleştirebilir ve atayabilirsiniz.
 
Ve bir süre sonra, sıkım ünitesindeki özelliklerden birine ihtiyaç kalmazsa, kolay özellik aktarılması sayesinde bir özelliği, başka bir CONNECT'e, başka bir sıkım ünitesine hızlı ve basit bir şekilde aktarabilirsiniz.
 
Özellik yönetimi, istasyonlarınızı istediğiniz zaman iyileştirmenizi sağlayan yeniden şekillendirilebilir bir çözümdür. Desoutter özelliği, yeni gerekliliklerinizle mükemmel uyum içindeyse bunu basitçe etkinleştirerek, kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

 

 

 

 

CONNECT, Endüstri 4.0'a uygun fabrika dönüşümünüzü desteklemek ve hızlandırmak için planlanmış ve tasarlanmış bir Endüstriyel Akıllı Kontrol Ünitesi'dir. Üretim hattınızda CONNECT'i seçmek; esnekliğinizi, çalışma sürenizi, ve verimliliğinizi artırmayı garanti eder!

 

 

Cart

Sepetiniz

Parça kaldırıldı Geri al