IAC Halewood, İleri Proses Kontrol Sistemi’ni tesisinde uygulayarak Endüstri 4.0 dönüşümlerine hız katıyor!

IAC Halewood, İleri Proses Kontrol Sistemi’ni tesisinde uygulayarak Endüstri 4.0 dönüşümlerine hız katıyor!


IAC Halewood, Desoutter 4.0 çözümü İleri Proses Kontrolü PivotWare’i üretim hatlarında uyguluyor. Akıllı araç fabrikalarına yönelik, PivotWare ile nasıl Endüstri 4.0 dönüşümlerini hızlandırdıklarını inceleyin.
 

Otomobil parçaları ve hafif araç çözümleri küresel lider tedarikçisi International Automative Components (IAC), müşterilerine maksimum esneklik ve verimli üretim sağlamak için İngiltere’deki Halewood tesisinde Desoutter 4.0 ve Akıllı Fabrika uygulamalarını hayata geçirdi.

IAC Halewood'da başlatılan yeni uygulamalar ise; endüstriyel internet, akıllı lojistik, şirketler arası entegrasyon, gerçek zamanlı kapasite veri kullanımı ve iş birlikçi robotlar (cobots) gibi özelliklere sahip.

Biz de Desoutter olarak, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın tesislerini maksimum faydayı sağlayacak ürünler ve hizmetlerimiz ile Endüstri 4.0’a dönüştürmek için çalışıyoruz. Endüstri 4.0 ile birlikte şirketler, çalışma işleyişlerini; aksaklık süresinin azaltılmasından daha az maliyetli esnek üretim proseslerine kadar uzanan bir yelpazede dönüştürebilme potansiyeline sahip olacak.

İleri Proses Kontrolü PivotWare ile Desoutter, montaj hatlarının dijitalleştirilmiş geleceğini gösteriyor. PivotWare’in iş desteği fonksiyonuyla, üretim proseslerinin verimi artıyor ve arıza süreleri de önemli ölçüde azalıyor. Desoutter 4.0; sayısallaşma (dijitasyon), akıllı araçların kullanımı ve yazılım çözümleri sayesinde, karmaşıklığın ve çok farklı değişkenlerin tasarruflu montaja engel olmadığını kanıtlıyor.

Endüstri 4.0'ı global bağlamda açıklayan, üretim tesisleri üzerindeki etkisini vurgulayan ve Endüstri 4.0'ın sunduğu dönüşüm yolculuğu için bir geçit görevi gören Desoutter 4.0 kitapçığını burayı tıklayarak indirin: Desoutter ve iş ortaklarının geleceğin akıllı tesislerini oluşturmak için nasıl birlikte çalışabileceğini hemen inceleyin!