Desoutter & COVID-19 - Faaliyetlerimiz devam ediyor

Desoutter & COVID-19 - Faaliyetlerimiz devam ediyor


Dünya, coronavirus (COVID-19) salgını sebebiyle devasa boyutta bir salgınla ve salgının insan hayatı üzerindeki etkileriyle boğuşuyor.
Desoutter’in kıymetli bir iş ortağı olduğunuz için teşekkür ederiz. Sizlerin de bildiği üzere genel durum günlük olarak değişse de, Desoutter olarak şu anda neler yaptığımız konusunda sizlere bilgilendirme yapmak istedik.
 

Pek çoğunuz gibi bizler de son birkaç günümüzü ve haftamızı COVID-19 ve bu virüsün dünyamızı nasıl etkilediği hakkında bilgi edinerek geçirdik. Desoutter için bu süreç, söz konusu durumun çalışanlarımızı, müşterilerimizi ve toplumumuzu nasıl etkilediğini anlamak ve çalışma ve faaliyetlerimizde gerekli düzenlemeleri yapmak demek.

Bize yol gösteren tek bir amacımız var: Sizin ve çalışanlarımızın sağlığını ve güvenliğini korumak.

Virüsün yayılmasını engellemede yardımcı olmak üzere genel kılavuzlara ve tavsiyelere sıkı sıkıya uyuyoruz.

Sıkı bir seyahat politikası, tesislerimize gelen ziyaretçi sayısını kısıtlama ve büyük çaplı fiziksel buluşmaları engelleme gibi pek çok özel talimatı çalışanlarımızla paylaşmış bulunuyoruz. Talimatlar her ülkenin özel durumuna ve yerel makamların gerekliliklerine göre uyarlanmaktadır.

Faaliyetlerimiz belirli üretim organizasyonlarıyla devam etmektedir. Size yaptığımız teslimatların en iyi şekilde gerçekleşmesi için tedarik zincirimizi günlük olarak takip ediyoruz. Şu an için, teslimatlarımızda belirgin bir aksaklık bulunmuyor; ancak, teslimat sürelerinin uzaması, devreye alma ve nakliyat zorlukları gibi muhtemel sıkıntılarla karşılaşacağımızı öngörüyoruz.

Üretim ve faaliyet devamlılığının sizin için önemli olduğunu biliyoruz. Satış, teknik ve saha destek ekiplerimiz hala sizlerin hizmetlerinde. İlk olarak uzaktan destek kabiliyetlerinin, dijital iletişimin ve uzaktan çözümlerin kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Bize ulaşmak için her zaman kullandığınız Desoutter iletişim kanalını kullanabilir veya web sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz. Ekiplerimiz size en yakın sürede hizmet verecektir. İhtiyaçlarınızın giderilmesini sağlamak istiyoruz, bu sebeple, belirli ürünler veya çözümler hakkında sorularınız veya endişeleriniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin. 

 

Durumu yakından takip etmeye, sizin ve çalışanlarımızın sağlığına ve güvenliğine öncelik vermeye devam edeceğiz.

 

Saygılarımla,

Yohan Verdon
Başkan Yardımcısı

Cart

Sepetiniz

Parça kaldırıldı Geri al