Kariyer

Desoutter Endüstriyel Ürünler Kariyer


Desoutter, yenilikçi ekibi sayesinde mükemmel endüstriyel ürünler ve çözümler sunar. Desoutter çok çeşitli kültürlere ve dünya görüşüne sahip çalışanlarıyla, her bir projeye yenilikçi ve değer katan eşsiz çözümler getirme arzusuyla hareket eder.

Açık pozisyonlarımıza başvur

Neden Desoutter?

Çünkü her zaman ilerleme konusunda hevesli ve adım atmaktan çekinmeyen birisiniz. Çünkü müşterilerimizin başarısına somut bir katkı yapmak istiyorsunuz. Aynen bizler gibi.

Çeşitlilik: Desoutter çok farklı profesyonel, sosyal ve kültürel geçmişe sahip insanları tek bir potada eriterek eşsiz bir takım yaratır.

Kültür:Mükemmeliyet vizyonu ve performans bazlı bir kültür ile müşteriler için fark yaratmayı arzuluyoruz.

Innovasyon: Bütün Ürünlerimiz, çözümlerimiz ve sistemlerimizin DNA'sında yenilikçilik bulunmaktadır. Bu anlayış, bize sizler gibi çalışanlarla son teknolojileri yaratma imkanını veriyor.

Kimi Arıyoruz?

Çalışanlarımızın profili çok çeşitli de olsa, birleştiğimiz ortak bir payda var: Limitlerimizin ötesine geçmek, müşterimizin problemini çözmek ya da yeni bir ürün geliştirmek.

Müşterilerimize kendi alanlarında en iyi olmasında yardımcı olmaya istekli, yetenekli uzman ve mezunlara ihtiyacımız bulunmaktadır. Hedeflerimizi gerçekleştirmek için, çalışanlarımızın birbiri ve müşteriler ile uyum içerisinde çalışması gerektiğini düşünüyoruz. İş arkadaşlarınızla yetenek ve tecrübelerinizi paylaşarak ve birleştirerek, kişisel olarak yapabileceklerinizden çok daha fazlasını ancak takım halinde başarabilirsiniz.

Tecrübeli bir profesyonel, öğrenci yada yeni mezun olarak Desoutter'in benzersiz fırsatlar sunduğunu göreceksiniz.

Desoutter'in sunduğu farklı kariyer imkanlarını merak ediyorsanız:

Araştırma & Geliştirme : Yarının çözümlerini evrilen pazar koşullarına ve uygulama ihtiyaçlarına göre dizayn et ve geliştir.

Satış &pazarlama: Dünya genelinde, pazardaki varlığımızı güçlendirmememize yardım et.

İnsan Kaynakları: Çalışanlarımızın en iyi performans göstermesi için İK politakalarını uygula ve geliştir.fp%

Proje Yönetimi: Müşteri hedefleri ile uyumlu bir şekilde proje ve girişimlerin çalışma arkadaşları ile koordineli olarak sorunsuz bir şekilde uygula.

Staj Programları

Her yıl sınırlı sayıda öğrenciye, alanında en iyi kişilerin tecrübe ve bilgilerinden yararlanma fırsatı veriyoruz. Staj programlarının, Desoutter firma kültürünü tanımak ve tecrübe kazanmak için mükemmel bir fırsat olduğuna inanıyoruz.

Staj programlarımız sizlere çalışanlarımızın deneyimlerinden ve birikimlerinden faydanlama imkanı veriyor. Stajınız süresince, sizlere anlamlı ve ilgi çekici görevler vererek, okulda aldığınız eğitimi pekiştirme şansı tanınacak.

Ayrıca, sizlere dünyanın en başarılı endüstriyel cihaz üreticilerinden birinde çalışmak, takımınızın önemli bir parçası olmak ve müşterilierimiz için önemli projelere katkıda bulunma fırsatını veriyoruz. Stajınız süresince bölüm müdürleriniz sizlere kılavuzluk edip, önemli geri bildirimler ve değerlendirmeler verecek.

Staj programları, ilgili lokal Desoutter bölümü tarafından yönetilip, üniversite, teknik üniversite ve meslek öğrenimini sürdürmekte olan öğrenciler için geçerlidir.

Eşleşen bir açık pozisyon bulamadınız mı? Lütfen buraya tıklayın:Spontaneous Application

Service Sales Engineer

Bizim yeni olun Service Sales Engineer in Dayton, Toledo, Columbus (United States (Ohio))!

IoT Architect

Bizim yeni olun IoT Architect in Antwerp (Belgium)!

Chef de projet

Bizim yeni olun Chef de projet in Saint Herblain (France)!

Cart

Sepetiniz

Parça kaldırıldı Geri al