İş Panosu : İşe Alıyoruz

Desoutter Endüstriyel Ürünler İş İlanları


Tüm dünyadaki Desoutter Industrial Tools ekibine katılın. Doğrudan web sitemizde uygulamanız için iş panomuz sizin için tamamlanır ve güncellenir.

Consult our job offers

Neden Desoutter?

Çünkü her zaman ilerleme konusunda hevesli ve adım atmaktan çekinmeyen birisiniz. Çünkü müşterilerimizin başarısına somut bir katkı yapmak istiyorsunuz. Aynen bizler gibi.

Çeşitlilik: Desoutter çok farklı profesyonel, sosyal ve kültürel geçmişe sahip insanları tek bir potada eriterek eşsiz bir takım yaratır.

Kültür:Mükemmeliyet vizyonu ve performans bazlı bir kültür ile müşteriler için fark yaratmayı arzuluyoruz.

Innovasyon: Bütün Ürünlerimiz, çözümlerimiz ve sistemlerimizin DNA'sında yenilikçilik bulunmaktadır. Bu anlayış, bize sizler gibi çalışanlarla son teknolojileri yaratma imkanını veriyor.

Neden Desoutter?
Kimi Arıyoruz

Kimi Arıyoruz

Çalışanlarımızin profili çok çeşitli de olsa, birleştiğimiz ortak bir payda var: Limitlerimizin ötesine geçmek. Müşterinin problemini çözmek yada yeni bir alet tasarlamak, statüko bizler için bitiş değil başlangıç noktasıdır.

Müşterilerimize kendi alanlarında en iyi olmasında yardımcı olmaya istekli, yetenekli uzman ve mezunlara ihtiyacımız bulunmaktadır. Hedeflerimizi gerçekleştirmek için, çalışanlarımızın birbiri ve müşteriler ile uyum içerisinde çalışması gerektiğini düşünüyoruz. İş arkadaşlarınızla yetenek ve tecrübelerinizi paylaşarak ve birleştirerek, kişisel olarak yapabileceklerinizden çok daha fazlasını ancak takım halinde başarabilirsiniz.

Tecrübeli bir profesyonel, öğrenci yada yeni mezun olarak Desoutter'in benzersiz fırsatlar sunduğunu göreceksiniz.

Desoutter'in sunduğu farklı kariyer imkanlarını merak ediyorsanız:

Araştırma & Geliştirme : Yarının çözümlerini evrilen pazar koşullarına ve uygulamaihtiyaçlarına göre dizayn et ve geliştir.

Satış &pazarlama: Dünya genelinde pazardaki varlığımızı güçlendirme ve oluşturmamıza yardım et.

İnsan Kaynakları: Çalışanlarımızın en iyi performans göstermesi için ik politakalarını uygula ve geliştir.fp%

Proje Yönetimi: Müşteri hedefleri ile uyumlu bir şekilde proje ve girişimlerin çalışma arkadaşları ile koordineli olarak sorunsuz bir şekilde uygula.

Staj

Her yıl sınırlı sayıda öğrenciye alanında en iyi kişilerin tecrübe ve bilgilerinden yararlanma fırsatı veriyoruz. Sizler için Desoutter firma kültürünü tanımak ve tecrübe kazanmak için mükemmel bir fırsat.

Staj programlarımız sizlere çalışanlarımızın yoğun tecrübe ve birikimlerinden faydanlama imkanı veriyor. Stajınız süresince, sizlere anlamlı ve ilgi çekici görevler vererek, okulda aldığınız eğitime pekiştirme şansı tanınacak. Ayrıca, sizlere dünyanın en başarılı endüstriyel cihaz üreticilerinden birinde çalışmak, takımınızın önemli bir parçası olmak ve müşterilierimiz için önemli projelere katkıda bulunma fırsatını veriyoruz. Stajınız süresince bölüm müdürlerinin sizlere kılavuzluk edip, önemli geri bildirimler ve değerlendirmeler verilecektir.

Staj programları ilgili yerel Desoutter bölümü tarafınfan yönetilip, üniversite, teknik üniversite ve meslek öğrenimini sürdürmekte olan öğrenciler için geçerlidir.

Staj
Get your Industry 4.0 Roadmap! Get your Industry 4.0 Roadmap!