CONNECT, montaj hattınızdaki faaliyetler ile ilgili tüm ekipmanları, uygulamaları ve bilgileri yöneten akıllı platformdur.

Endüstri 4.0 Çözümü: Yeni Endüstriyel Akıllı Kontrol Ünitesi CONNECT


CONNECT, montaj hattınızdaki faaliyetler ile ilgili tüm ekipmanları, uygulamaları ve bilgileri yöneten akıllı platformdur.

 

CONNECT, proses sürenizi kısaltarak, esneklik ve verimliliğinizi artırarak dönüşümünüzü hızlandırmaya yönelik montaj hattınızdaki faaliyetler ile ilgili tüm ekipmanları, uygulamaları ve bilgileri yöneten bir platformdur.

CONNECT'in iki sürümü bulunmaktadır:

      

  

 

 

Sürümlerden biri, kablosuz bir erişim noktasının gömülü olduğu CONNECT-W'dir. CONNECT-W, 10'a kadar sıkım ünitesini etkinleştirebilir, yani bir CONNECT W'de, 10'a kadar kablosuz Desoutter cihazı bağlanabilir ve kullanılabilir.

Diğer sürüm ise; harici bir kablosuz erişim noktası gerektiren CONNECT-X'tir. CONNECT-X, 20'ye kadar sıkım ünitesini etkinleştirebilir, yani bir CONNECT X'te; 20'ye kadar kablosuz Desoutter cihazı bağlanabilir ve kullanılabilir.

CONNECT, fabrika ağı ve 20'ye kadar kablosuz sıkıcı arasındaki iletişimlere yönelik tek bir bağlantı noktası sunarak, maliyetleri azaltır ve hatların ayar parametrelerini kolaylıkla yapabilir.

Desoutter Wi-Fi ürünlerimizin tümü, CONNECT ile uyumludur. Geliştirilecek yeni ürünlerimiz de uyumlu olacak. CONNECT'i gelecekte olabilecek değişikliklerden etkilenmeyecek şekilde tasarladık.

CONNECT ile, bir sıkıcıdan diğer sıkıcıya kolaylıkla özellik aktarılabilir. Özellik yönetimi imkanı ile, her bir proses için her bir sıkıcıya hassas ayar yapılabilir ve taşınabilir BACK-UP sayesinde, bir CONNECT’ten diğer CONNECT’e anında tüm ayarlar ve veriler iletilebilir. 

Buna ek olarak; sinyal lambaları, soket tepsileri, operatör kontrolleri ve uzak kullanıcı arayüzleri gibi hata önlemeye özel aksesuarlar ile, proses kontrolü için %100 güvenilirlik sağlanır. 

Connect (2)

Desoutter Endüstriyel Ürünler'in bütün Connect çözümlerini keşfedin. Connect ürün gamının bütün çeşitlerini bulabilir, fiyat teklifi ve demo için talepte bulunabilirsiniz.

Küçük Resim Parça numarası Model Numarası USB girişleri Elektrik besleme (115V/230V)
Connect Connect X 6159327220 Connect X 3 Tek fazlı
Connect Connect W 6159327230 Connect W 3 Tek fazlı
Cart

Sepetiniz

Parça kaldırıldı Geri al