Delta tork ölçüm cihazı 500 gram ağırlığı ile her türlü tork ölçümünü yapabileceğiniz kompakt ve protatif bir çözümdür. Harici DRT veya DST transdüser kullanarak havalı, elektrikli, darbeli sıkıcılar ve tork anahtarlarının ölçümünü gerçekleştirebilirsiniz. Üç farklı modeli bulunan cihaz (Delta 1D, 6D ve 7D) ile tek sıkıcı doğrulamasından, istatistik analizine, üretim stratejilerinden artık tork ölçümüne kadar geniş uygulamaları içermektedir.<br/>

Veri toplayıcılar


Delta tork ölçüm cihazı 500 gram ağırlığı ile her türlü tork ölçümünü yapabileceğiniz kompakt ve protatif bir çözümdür. Harici DRT veya DST transdüser kullanarak havalı, elektrikli, darbeli sıkıcılar ve tork anahtarlarının ölçümünü gerçekleştirebilirsiniz. Üç farklı modeli bulunan cihaz (Delta 1D, 6D ve 7D) ile tek sıkıcı doğrulamasından, istatistik analizine, üretim stratejilerinden artık tork ölçümüne kadar geniş uygulamaları içermektedir.

Veri toplayıcılar (3)

Desoutter Endüstriyel Ürünler'in bütün Veri toplayıcılar çözümlerini keşfedin. Veri toplayıcılar ürün gamının bütün çeşitlerini bulabilir, fiyat teklifi ve demo için talepte bulunabilirsiniz.

Küçük Resim Parça numarası Model Numarası Alet kategorisi
Veri toplayıcılar DELTA 1D 6159351010 DELTA 1D DELTA Ölçüm ekipmanları
Veri toplayıcılar DELTA 6D 6159351020 DELTA 6D DELTA Ölçüm ekipmanları
Veri toplayıcılar DELTA 7D 6159351470 DELTA 7D DELTA Ölçüm ekipmanları
Cart

Sepetiniz

Parça kaldırıldı Geri al