Delta tork ölçüm cihazı 500 gram ağırlığı ile her türlü tork ölçümünü yapabileceğiniz kompakt ve protatif bir çözümdür. Harici DRT veya DST transdüser kullanarak havalı, elektrikli, darbeli sıkıcılar ve tork anahtarlarının ölçümünü gerçekleştirebilirsiniz. Üç farklı modeli bulunan cihaz (Delta 1D, 6D ve 7D) ile tek sıkıcı doğrulamasından, istatistik analizine, üretim stratejilerinden artık tork ölçümüne kadar geniş uygulamaları içermektedir.<br/>

Data collectors


Delta tork ölçüm cihazı 500 gram ağırlığı ile her türlü tork ölçümünü yapabileceğiniz kompakt ve protatif bir çözümdür. Harici DRT veya DST transdüser kullanarak havalı, elektrikli, darbeli sıkıcılar ve tork anahtarlarının ölçümünü gerçekleştirebilirsiniz. Üç farklı modeli bulunan cihaz (Delta 1D, 6D ve 7D) ile tek sıkıcı doğrulamasından, istatistik analizine, üretim stratejilerinden artık tork ölçümüne kadar geniş uygulamaları içermektedir.

Data collectors (3)

Desoutter Endüstriyel Ürünler'in bütün Data collectors çözümlerini keşfedin. Data collectors ürün gamının bütün çeşitlerini bulabilir, fiyat teklifi ve demo için talepte bulunabilirsiniz.

Küçük Resim PartNumber ModelNumber Family
Data collectors DELTA 1D 6159351010 DELTA 1D DELTA Measuring units
Data collectors DELTA 6D 6159351020 DELTA 6D DELTA Measuring units
Data collectors DELTA 7D 6159351470 DELTA 7D DELTA Measuring units