Havacılık ve otomotiv üreticilerine montaj işlemi için yenilikçi proses kontrol sistemleri sunan PivotWare Desoutter çözümünü edinin.

Proses Kontrol Sistemleri Çözümleri


Havacılık ve otomotiv üreticilerine montaj işlemi için yenilikçi proses kontrol sistemleri sunan PivotWare Desoutter çözümünü edinin.

Proses Kontrol Sistemleri Çözümleri

Endüstri 4.0 yaklaşımıyla, üretim ve montaj hatlarınızın dijital geleceğine doğru kararlı adımı bizimle birlikte atın. PivotWare, kapsamlı proses kontrolünüz ve operatörü destekleyen gelişmiş bir çözümdür. Üretiminizin verimliliğini artıran ve sıfır hata özelliğinin yanı sıra PivotWare ile, proses çeşitliliğini kolayca yönetebilirsiniz. Uzun eğitim sürelerine ihtiyaç duymadan, operatörlerinizin en iyi sonuçları almasına yardımcı olabilirsiniz.

Nasıl mı? Yalnızca 4 dakikalık videomuzla, PivotWare hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenebilirsiniz: 

 

PivotWare'in İşleyişi

Tamamen bağımsız

Üretim süreçlerinizi, ürün değişkenlerine göre kolayca yapılandırabilirsiniz. En kısa sürede ihtiyacınız olan yapılandırmayı bir uzmana ihtiyaç olmadan kolaylıkla kendiniz yapabilirsiniz.

Ada tabanlı mimari 

Tüm prosesler ve iş sonuçları global olarak sağlanabilir ve yerel olarak saklanabilir. PivotWare’in eşsiz ada mimarisi özelliği, arıza ve ağ kesintilerine karşı üretiminizi güvence altına almanızı sağlar. 

İhtiyaca yönelik yapılandırma

PivotWare, üretim veya montaj hatlarınızdaki özel ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunabilir. Esnek yapısı sayesinde, istediğiniz gibi yeni ekipmanlar, özellikler ve istasyonlar ekleyebilirsiniz. Özel ayarlamalar bile her zaman mümkündür.

PivotWare’i denemek ister misiniz?

 

Uzmanlarımızdan, demo randevusu isteyin!

Demo talep edin

 

PivotWare Features

Etkin operatör rehber özelliği 

PivotWare ile üretimdeki hedeflerinize ulaşın. Operatör destek sistemi, çalışanlarınıza okunması kolay bir arayüz üzerinden adım adım  rehberlik eder. Önceden tanımlı senaryoya bağlı olarak, işlem adımları belirlenir ve ekipmanlar otomatik olarak parametrelendirilir. PivotWare, doğrudan destek talep etmenize veya yardım belgelerini aramanıza olanak sağlar. 

Sıfır hata stratejisi 

PivotWare ile, ürün kalitenizi tamamen kontrol altına alırsınız. Akıllı montaj aletlerin entegrasyonu ve gerçek zamanlı geri bildirim sayesinde, montaj hataları anında tespit edilebilir ve giderilebilir. Unutulmuş adımlar ve karışan parçalar PivotWare sayesinde geçmişte kalıyor.

Endüstri 4.0 yaklaşımıyla ağ iletişimi 

PivotWare,  birçok değişkenli arayüzler sunar. Örneğin, montaj aletlerini, test cihazlarını, tarayıcıları, yazıcıları veya sensörleri kolayca entegre edebilirsiniz.

Kağıtsız üretim için, ERP veya MES'inizi PivotWare ile ağa bağlayabilirsiniz. Bağımsız PivotWare istasyonları, daha iyi hat dengeleme veya yeniden işleme için kolayca ağ üzerinden bağlanabilir.

Tam izlenebilirlik 

PivotWare ile, tüm iş sonuçları ve analog veriler kaydedilir. Büyük veri analizi ya da parça başına üretim sertifikası olsun, ekstra manuel bir çaba olmadan PivotWare size her zaman tam kontrol sağlar. Üretimlerinizi sayılarla tanıyabilir ve üretim analizine dayalı etkin bir CIP uygulayabilirsiniz. PivotWare kullanarak,  kendi üretiminiz hakkında daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz.  

Tamamen ölçeklenebilir adımlar

Montaj 4.0'a küçük adımlarla başlayın. Dijitalleştirme işlemine yalnızca bir istasyonla başlayın. Çünkü, proses kontrol çözümümüz tamamen ölçeklenebilir. Böylelikle, istediğiniz zaman daha fazla ekipman, özellik ve istasyon ekleyebilirsiniz. Örneğin; bir ERP entegrasyonu daha sonra da kolayca mümkün. 

Küresel ağ iletişimi

Tek istasyondan, üretim hattına ve küresel üretime: PivotWare ile, proseslerinizi bulunduğunuz yerden bağımsız olarak yönetebilirsiniz. Ağa bağlı her istasyon için raporlar alınabilir. Uzaktan erişim sayesinde, herhangi bir şüphe durumunda hızlı ve kolay bir şekilde müdahale edebilirsiniz.

İhtiyaca yönelik çözümler

PivotWare, tamamen modüler bir yapıya sahiptir. Yoğun hedef analizi ve yapısal proje planlaması sayesinde, sizin için özel çözümler geliştiriyoruz. PivotWare ile, geleceğinize ihtiyaç duyduğunuz kadar yatırım yaparsınız.

Programlama yerine yapılandırma

Basit bir yönetici olan Fusion ile, bağımsız ve esnek olursunuz. Herhangi bir programlama bilgisi olmadan, işlemlerinizi bağımsız olarak yapılandırmak için kullanabilirsiniz. Fusion ile, kolaylıkla pek çok değişkene ve karmaşık işlemlere hakim olabilirsiniz. Proses değişiklikleri ve yeni ekipmanlar hızlı ve kolay bir şekilde eklenebilir. Böylece hem dahili hem de harici olarak bağımsız kalırsınız; hızlı ve esnek bir şekilde ihtiyaçlarınıza cevap verebilirsiniz.

PivotWare ile üretiminizi yeni bir seviyeye taşıyın! 
Akıllı çözümümüz sayesinde, tam izlenebilirlik ile daha hızlı, daha güvenilir ve uygun maliyetli bir şekilde montaj hatlarında ve istasyonlarda üretim yapabileceksiniz.
Montajınızın geleceğini, dijitalleştirmek ve güvenceye almak düşündüğünüzden çok daha kolaydır. PivotWare ile, sizin için mükemmel bir çözüme sahibiz. 

PivotWare’i denemek ister misiniz?

Uzmanlarımızdan, demo randevusu isteyin!

Demo talep edin

 

BİZE GÜVENİYORLAR

Jaguar Land Rover

Changshu tesisimizdeki trim ve son montaj atölyelerimizde Desoutter'in ürün ve sıkma çözümlerini kullanıyoruz. Şu anda, stratejik alanlarımızda Desoutter’in proses kontrol sistemi çözümünü kuruyoruz. Operatörlerimizin her seferinde zor işlemlerde kaliteyi iyileştirmelerini sağlayan çeşitli karmaşık üretim gereksinimlerini çözmemize yardımcı oluyorlar.  Bizim için bağlanabilirliğin iyileştirilmesindeki bir sonraki adım, Endüstri 4.0 ve Çin 2025

Daha iyi ürünler yaratmamıza ve müşteri taleplerini daha hızlı karşılamamıza yardımcı olan daha verimli üretim sistemleri oluşturmak için ekipmanlarımızı sorunsuz bir şekilde bağlamak istiyoruz. İkinci trim ve son montaj tesisimizi akıllı bir atölye olarak kurmayı planlıyoruz.

Desoutter, olası sorunları önceden tespit etmek ve çözmek için cihazlarımızın ve bağlantı elemanlarımızın performans verilerine anında erişebileceğimiz tam bağlantılı bir ağ oluşturmamıza yardımcı oluyor.

SAAB

Güvenilir ürünleri ve verimliliği artırmamıza yardımcı olan yenilikçi montaj çözümleriyle, Desoutter'in montaj sektöründe bir adım önde olduğuna inanıyorum.

Desoutter’in küçük manuel delik delme makinelerini 10 yıldan uzun bir süre kullandık ve son 3 yıldır Set-Tec serisi elektrikli delme aletlerini, özellikle de Otomatik Delik Delme Ünitesi’ni kullandık.

Geopositioning, QR kod okuyucular, PivotWare proses kontrol sistemleri ve yeni yazılımının dahil olduğu Desoutter’in Endüstri 4.0 çözümlerini test ederek, validasyon aşamasına ulaştık. Amacımız, HMI’ın, aletlerin ve operatörlerin birlikte iletişim kurabilmesini sağlamak.

Ford

Ford, İnönü’deki fabrikasında Desoutter’in ürünlerini çok uzun zamandır kullanıyor ve şirkete girdiğimden beri 7 senedir, bu cihazlarla çalışıyorum. Kamyon ve ticari araçlar için motor üretiyoruz ve üretim hatlarımızın verimliliğini optimize etmemize ve üretim proseslerini güvence altına almamıza olanak sağladığından dolayı, Endüstri 4.0'ı benimsemek bizim için çok önemli. Şu anda Desoutter’in barkod kontrollü gelişmiş kontrol programını kullanıyoruz ve tüm sıkım ünitelerimiz izlenebilirlik için CVI NET WEB kontrol cihazlarına bağlı.

Endüstri 4.0 uygulamasına geçiş biraz zaman alacak olsa da, yavaş yavaş oraya doğru ilerliyoruz. Bu bağlamda,  Desoutter’in proses kontrol çözümü PivotWare’in büyük potansiyele sahip olduğunu düşünüyoruz.

Ürün Broşürü

Şimdi indirin!

PivotWare'in servis çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinin

Şimdi indirin!

Process Control - Pivotware (3)

Desoutter Endüstriyel Ürünler'in bütün Process Control - Pivotware çözümlerini keşfedin. Process Control - Pivotware ürün gamının bütün çeşitlerini bulabilir, fiyat teklifi ve demo için talepte bulunabilirsiniz.

Cart

Sepetiniz

Parça kaldırıldı Geri al