Seti-tec firması havacılık sektörüne yönelik özel delme uygulamaları için çözüm geliştirme ve ileri delme üniteleri tasarım ve tedariki alanında faaliyet göstermektedir.                                                         ST1200 ve ST2200 olarak iki temel güç modülü ile birlikte farklı delik boyutları için kullanılabililmektedir. Ortak güç modülleri ve modüler yapısı servis prosedürü ve planlamasını kolaylaştırmaktadır.<br/>

Electric Advanced Drilling Units éVo


Seti-tec firması havacılık sektörüne yönelik özel delme uygulamaları için çözüm geliştirme ve ileri delme üniteleri tasarım ve tedariki alanında faaliyet göstermektedir. ST1200 ve ST2200 olarak iki temel güç modülü ile birlikte farklı delik boyutları için kullanılabililmektedir. Ortak güç modülleri ve modüler yapısı servis prosedürü ve planlamasını kolaylaştırmaktadır.

Electric Advanced Drilling Units éVo (2)

Desoutter Endüstriyel Ürünler'in bütün Electric Advanced Drilling Units éVo çözümlerini keşfedin. Electric Advanced Drilling Units éVo ürün gamının bütün çeşitlerini bulabilir, fiyat teklifi ve demo için talepte bulunabilirsiniz.

Küçük Resim Parça numarası Model Numarası Güç (W)
3200 éVo
4200 éVo Light
Get your Industry 4.0 Roadmap! Get your Industry 4.0 Roadmap!