Dönüştürücülü veya kavramalı, bataryalı veya kablolu, elektrikli veya pnömatik Desoutter ürünleri için SALTUS crowfoot serimizi keşfedin.

SIKMA UYGULAMALARI İÇİN SALTUS CROWFOOT İLE STANDART DESOUTTER ÜRÜNLERİ


Dönüştürücülü veya kavramalı, bataryalı veya kablolu, elektrikli veya pnömatik Desoutter ürünleri için SALTUS crowfoot serimizi keşfedin.

Yeni bir otomobil veya uçak, bir ticari araç veya arazi kamyonu montajında, bağlantı elemanlarının çevreleyen panellere veya diğer bileşenlere çok yakın olması nedeniyle, operatörler tarafından sadece el aleti kullanılarak erişilememesi çok karşılaşılan bir durum olmaktadır. Bu sıkma noktalarına standart el aletleri ile kolayca erişilemez ve özel başlık adaptasyonu gerekir.

Bu yüzden Desoutter, SALTUS ile birlikte 90° veya 110° açılı başlık ile birleştirilebilen crowfoot serisi sunmaktadır. Patentli gösterge ile, bağlantının doğru bir şekilde takıldığı onaylanır ve böylelikle zaman tasarrufu ve güvenli çalışma sağlanır.

Daha fazla esnekliğinizi sağlamak için, yeni bağlantı, boru somunlarının yanı sıra standart somun ve cıvatalarda tut-çalıştır seçeneği de isteğe bağlı olarak kullanıma uygundur. Başlıkta, aşınmayı önlemek ve cihazın dayanıklılığını artırmak için talaş ve metal parçacıkları çeken entegre mıknatıs da bulunuyor.

Tasarımdaki modülerlik, uygulamaya mükemmel şekilde uyan bir çözümün oluşturulmasını sağlar. Dönüştürücülü veya kavramalı, bataryalı veya kablolu, elektrikli veya pnömatik bir konfigürasyonun yanı sıra tut-çalıştır özelliğine sahip uzatmalı tahrik uçlu hassas çıkış soketleri ile bir kombinasyon oluşturmak mümkündür.

SALTUS crowfoots

Yüzlerce benzersiz konfigürasyonun mümkün olduğu çözümlerimizden bazı örnekler:

Saltus (3)

Desoutter Endüstriyel Ürünler'in bütün Saltus çözümlerini keşfedin. Saltus ürün gamının bütün çeşitlerini bulabilir, fiyat teklifi ve demo için talepte bulunabilirsiniz.

Cart

Sepetiniz

Parça kaldırıldı Geri al