Her ürün eşsizdir ve her durum da özeldir. Desoutter Industrial Tools'un size özelleştirilen çözümler sunmasının nedeni budur. Sistemler Avrupa, Amerika ve Asya'daki Uygulama Merkezlerimizde geliştirilir.

Endüstriniz için Özelleştirilen bir Çözüm Edinin


Dünya çapında birçok üretici, montaj gereksinimlerini karşılamak üzere özelleştirilmiş tork ve somun sıkıcı sistemleri geliştirmesi için ve aynı zamanda kalite güvence ve hata önleyici standartlarını belirlemede Desoutter'a güvenmektedir. Sistemler, Avrupa, Amerika ve Asya'da bulunan Uygulama Merkezlerimizde geliştirilmektedir.

İSTEĞE ÖZEL UYARLANAN ÇÖZÜMLERİN STANDARTLAŞTIRILMASI

İsteğe uyarlanmış çözümlerimiz, uzmanlarımız tarafından, gecikmeden, kanıtlanmış yöntemlerle bir araya getirilebilen kalıplar üzerine kurulmaktadır.  

Standart kalıplarımızla, her bir müşterimizin özel ihtiyacına yönelik yeni kalıplar geliştirmekteyiz.

Dünya genelindeki Uygulama ve Entegrasyon merkezlerimizde çalışan ekiplerimiz, standardizasyon konusuna titizlikle yaklaşmaktadır. Kendi standartlarını belirlemekte, bu standartları geliştirmekte ve size daha fazla esneklik sunabilmek için ilerlemektedirler. Ekiplerimiz, her zaman, gereken sürede ve spesifikasyonlarınıza uygun şekilde çözümler geliştirebilmektedir, bunun tek nedeni de raflarımızda standart kalıplarımızın bulunmasıdır.
Uygulama ve entegrasyon merkezlerimizin ilkesi, hızla uygulanabilecek, başarısı tamamen kanıtlanmış çözümler yaratmaktır.

DÜNYA GENELİNDE DESOUTTER

Ancak size yakın olduğumuz zaman, özelleştirilmiş çözümlerimizin gerçekten bir anlamı olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, her zaman size yakın olabilmek ve sizin hızınızda, sizinle yüz yüze birlikte çalışabilmek için entegrasyon merkezlerimizi dünya geneline yaydık.

Yerel destekle güçlenen global ortak

Tüm yetkinlik merkezlerimiz ile, profesyoneller ve uzmanlarımızdan oluşan geniş ekibimizle hizmet vermekteyiz. Almanya'da tasarlanan çözümlerden, Brezilya'daki entegrasyon merkezimiz de hemen faydalanabilmektedir, aynı şekilde diğer merkezler için de bu geçerlidir. Kuzey Amerika'da kaydedilen gelişmelerden, Çin'deki uzmanlarımız da faydalanır.

Sonuç olarak, birbiriyle bağlantılı çalışan tüm uzmanlarımızın amacı, müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermektir.

MÜŞTERİLERİMİZİN ARKASINDAKİ EKİP

Dünya geneline yayılmış birçok ekip yerine, özelleştirilmiş çözümlerimizin arkasında tek bir sanal ekip yer almaktadır. Projelerinizden sorumlu ekibimiz, projeniz için en uygun uzmanlardan oluşmaktadır.

Projelerinize yönelik farklı yetkinliklere sahip çeşitli uzmanlardan oluşan ekibimiz

Her proje ayrı beceriler gerektirir:  Her bir projemiz için projeye uygun proje liderleri, otomasyon mühendisleri ve makine mühendislerinin yer aldığı bir ekip oluşturuyoruz.

Sadece yetenekleri biraraya getirerek ekip oluşturmuyoruz, projenize en uygun ekibi oluşturmaya özen gösteriyoruz. Desoutter’de, proje için görevlendirilen ekibin üyeleri sadece becerilerine dayanılarak seçilmezler, herseyden önemlisi, projenizde, bu uzmanlıklarını ve becerilerini nasıl optimum şekilde kullanabilecekleri göz önüne alınarak belirlenir.

Özel hazırlanan çözümler için özel olarak hazırlanmış bir ekip

Havacılık, otomotiv, off-road vs. sektörleri, farklı yetkinlikler gerektiren farklı sektörlerdir.

Projenizin ilk adımı olarak, işinize en uygun becerilere sahip uzmanların size destek vermesini sağlarız. Böylelikle  oluşturulan proje ekibinizde, her zaman ihtiyacınıza en uygun ekibimiz ile hizmet veririz.

Desoutter olarak size tam da ihtiyacınız olan ekibi yaratırız.

Özelleştirilmiş çözümlerinizin başarısına  doğru ürün ve doğru ekibimiz ile en önemli katkıyı uzmanlarımızın yaptığından emin olabilirsiniz.

Cart

Sepetiniz

Parça kaldırıldı Geri al