Shield ile manuel sıkma kalitenizi ve izlenebilirliğinizi bir ileriye taşıyın!

Shield ile manuel sıkma kalitenizi ve izlenebilirliğinizi bir ileriye taşıyın!


Yeni yılın başlamasıyla birlikte Desoutter olarak, müşterilerimizin Endüstri 4.0 dönüşümlerini hızlandırmaya yardımcı olma konusunda her zamankinden daha kararlıyız. Önümüzdeki aylarda, çalışma süresini azaltmak, verimliliği artırmak ve dijital çalışma yöntemlerine geçişinizi hızlandırmak için sunduğumuz en yeni çözümlerimizi tanıtacağız.

2021’deki ilk inovasyonumuz Desoutter Ekosistemi içerisindeki akıllı dijital tork anahtarı olan QShield-C. Bu yeni tork anahtarı, manuel işlemlerdeki isabetlilik oranını yükselterek, üretim ve yeniden işleme istasyonlarında gerçekleştirilen işlemlerde %100 izlenebilirlik sağlayarak çalışma sürenizi azaltır, verimliliğinizi ve esnekliğinizi artırır.

QShield-C sunduğu yüksek isabetlilik ve açı kontrolü sayesinde dar alanlardaki sıkma işlemlerini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Bu akıllı tork anahtarı, yapılan işlemde her defasında muhteşem sonuç elde edilmesini sağlayacak proses parametrelerini sunarak operatöre destek sağlar. Desoutter Ekosistemi içerisinde yer alan özellik yönetimi, işlev seçimini kolaylaştırır ve parametrelerin gerçekleştirilecek işleme yönelik ve basit olmasını sağlar.  

Geniş bir tork yelpazesi sunması ve değiştirilebilir uç tertibatıyla hata denetimi ile pek çok işlemi gerçekleştirebilmesi bakımından bu tork anahtarının çalışma ortamına katılması sıkım ürünleri envanterinin daraltılmasını da sağlar. Bu da ilgili bakım ve kalibrasyon masraflarını azaltmanın yanı sıra depolanması gereken cihaz sayısını azaltması sayesinde, her bir alanın değerli olduğu üretim istasyonunda yer kazanmanızı sağlar. Her bir QShield-C hakkındaki tüm bilgileri depolayan ve bu bilgilere her zaman erişebileceğiniz Desoutter Digital Twin sayesinde tork anahtarının bakım gerekliliği de öngörülebilir ve kolaydır. Buna ek olarak, QShield-C bünyesindeki tork anahtarı 10 saniyeden kısa bir süre içerisinde yedekleme olanağı ile sıkım aleti olarak da bağlanabilmesini sağlayan kolay eşleştirme özelliği de yer almaktadır.

 

Yeni çözümümüzü keşfedin!

 

Oldukça önemli noktalardan biri de bu akıllı tork anahtarının geniş çaplı üretim stratejilerini desteklemek için sürekli olarak gerçek zamanlı geri bildirim sunmasıdır, bu sayede Endüstri 4.0 uygulamalarına geçişi kolaylaştırır ve daha öncesinde işlem raporlaması yapmayan mekanik anahtarlarla gerçekleştirilmiş işler için gerekli olan elektronik “belgelendirme”yi sunar. QShield-C, manuel sıkma işlemleri hakkında Desoutter Ekosistemine gerçek zamanlı olarak veri sağlar, böylece tam izlenebilirlik sunar ve sıkma işlemleri gerçekleştiği sırada üretim yöneticilerinin sıkma işlemleri hakkında önemli veriler edinmesini sağlar. Örneğin, üretim hattında NOK olarak saptanmış sıkım noktalarının otomatik olarak tamir istasyonlarında işleme alınmasında çok yönlülük sunar. Bunun yanı sıra, toplanmış olan veriler sürekli gelişim programının bir parçası olarak üretimdeki eğilimleri yakalamak için analiz edilebilir, bu sayede hatalı ürünler ve maliyetler azaltılarak genel verimlilik artırılır. 

İster Endüstri 4.0 yolculuğunuza yeni başlamış olun, isterseniz üretim işlemlerinizin tam dijitalleşmesinde bir sonraki adımınızı planlayın, QShield-C akıllı dijital tork anahtarı muhteşem bir tercih olacak.

QShieldPicture_Desoutter

Daha fazla bilgi veya teklif almak ister misiniz?

Uzmanlarımıza şimdi soru sorabilirsiniz!

Soru sorun Teklif isteyin Demo isteyin
Cart

Sepetiniz

Parça kaldırıldı Geri al