Akıllı montajı bir sonraki seviyeye nasıl taşıyabiliriz?

Akıllı montajı bir sonraki seviyeye nasıl taşıyabiliriz?


Akıllı fabrikaların temelini veriler oluşturur. Doğru kullanıldığında, akıllı montaj ekipmanları tarafından genellikle gerçek zamanlı olarak elde edilen veriler, bireysel cihazların veya tüm üretim hatlarının performansına ilişkin paha biçilemez bilgiler sağlar. Veriler, verimliliği artırmak için yeni olanaklar sunar. Kestirimci bakım ve durum izlemeden genel ekipman verimliliğini iyileştirmeye kadar - üretkenliği ve çalışma süresini artırır.

 

 

Dijitalleşmenin ve Endüstri 4.0'ın giderek daha yaygın hale gelmesiyle birlikte, en büyük zorluk, mevcut tüm ham verilerin nasıl toplanacağı ve anlamlı sonuçlar çıkarmak için nasıl analiz edileceğidir. Desoutter'ın dönüşümünüzü hızlandırmanıza yardımcı olacak yeni, veriye dayalı bir çözüm geliştirdiğini söylemekten mutluluk duyuyoruz.

Çözümümüzü keşfedin

 

Üretim verimliliğini yeni seviyelere taşıyacak yapay zeka destekli, güçlü bir yazılım çözümü geliştirmek için, müşterilerimizden ve hizmet ekiplerimizden edindiğimiz uzmanlığı birleştirdik. DeMeter, Desoutter akıllı cihazlarından, izlenebilirlik yazılımımız CVINet Web'den, proses kontrol çözümümüz PivotWare'den ve hatta üçüncü taraf kaynaklardan gelen üretim verilerinin birleştirilmesini, işlenmesini ve analizini otomatikleştiren yeni bir yazılım hizmetidir.

DeMeter, hattaki döngü süresini iyileştirme, süreçlerde sürekli iyileştirmeler yapma ve uzun vadeli verimliliği iyileştirmek için üretim eğilimlerini anlama gibi kullanıcılar için heyecan verici yeni öngörüler sunar.

DeMeter platformu, ham verileri işlemek ve anlamlı sonuçlara dönüştürmek için güçlü bir analiz kullanır. Optimum değeri elde etmek ve rekabet avantajı elde etmek için kullanıcıların verileriyle etkileşime girebilecekleri üç farklı yol sunar.

  • Temel performans göstergelerini (KPI'lar) görsel, kolayca anlaşılabilir bir biçimde sunan gerçek zamanlı panolar. Her ekibin kalite, bakım ve mühendislik gibi farklı ihtiyaçlarını karşılamak için özel panolar oluşturulabilir. Bu, her durumda özel ve ilgili sonuçların sunulmasına izin verir.
  • DeMeter Bildirimleri, cihazların gerçek zamanlı durumunu gösterir. Kullanıcılar, NOK göstergelerindeki beklenmedik artış gibi temel sorunlar konusunda uyarılır. Bu bildirimler, bir iş istasyonuna veya akıllı telefona gönderilebilir.
  • Kapsamlı bir raporlama çözümü olan BoostLab, üretim eğilimlerini analiz eder ve üretkenliği artırmak için öneriler ve reçeteler sağlar. Bu reçeteler, kaliteyi artırır ve zaman içinde maliyeti düşürür.

 

 

 

Open Protokolü temel alan DeMeter, gelecek için oluşturulmuş bir üründür. Gelecekte diğer endüstriyel ürünlerle (Desoutter olmayan) entegre olmak ve tek bir kullanıcı arayüzüne daha fazla veri çekmek için tasarlanmıştır. DeMeter’in üretim verimliliğinizi nasıl artıracağı hakkında daha fazla bilgi edinmek için videoyu izleyin:

 

Daha fazla bilgi veya teklif almak ister misiniz?

Uzmanlarımıza şimdi soru sorabilirsiniz!

Soru sorun Teklif isteyin Demo isteyin

 

Cart

Sepetiniz

Parça kaldırıldı Geri al