Montaj sürecinizi bir sonraki seviyeye taşıyın!

Montaj sürecinizi bir sonraki seviyeye taşıyın!


Akıllı Montaj'ı bir üst seviyeye taşımak için Desoutter'da heyecan verici gelişmeler yaşanıyor. Artık kanıtlanmış Nexonar konumlandırma çözümünün Desoutter ekosistemine entegre edildiğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bu kombinasyon, dünya çapındaki müşterilerimizin montajda eşsiz doğruluk ve izlenebilirlikten yararlanmalarını sağlayacak Desoutter Visio sistemini ortaya çıkardı. Visio sistemimiz, oldukça önemli proses kontrol iyileştirmeleri sağlayacak: verimliliği, kaliteyi ve güvenliği artıracak.

Desoutter Visio, türünün en gelişmiş teknolojisidir. Yüksek hassasiyetli endüstriyel görevler için tek güvenilir çözüm olarak yaygın şekilde kabul edilen bu ürün, herhangi bir varlığı 1 mm içinde gerçek zamanlı ve sıfır gecikme süresiyle altı serbestlik derecesinde (6DOF) takip edebilir. Bu hareket yakalama çözümü, doğruluğun kritik olduğu, hataya yer olmayan, otomotiv ve havacılık gibi son derece zorlu endüstriler için idealdir. Elektrikli araçların batarya grubunda, uçakların iç ve dış gövdelerinde sıkma, delme ve pick & place işlemleri, bu sistemin uygulanabileceği örneklerden sadece bazıları.

Çözümü keşfedin

 

Çözümümüz, montaj hattındaki nesnelerin hassas konumlarını ve yönelimlerini izlemek için gelişmiş kızıl ötesi (IR) kameralar ve oldukça güçlü bir yazılım kullanır. IR aktif etiketleri, eldiven veya bileklik gibi bileşenlere, el aletlerine veya operatör kıyafetlerine dahi kolayca takılabilir. Bu sensörler, hatta kurulu bir veya birkaç IR kamera kullanılarak izlenir. Nexonar yazılımı daha sonra proses sırasını yönlendirerek operatörlere doğru adımları sağlar ve hata olasılığını ortadan kaldırarak her bir görevi verimli ve optimum kalitede tamamlamalarına yardımcı olur. Ayrıca, tam izlenebilirliği sağlamak için montaj sırasında her parçanın konumunu kaydeder.

Desoutter, 2017 yılından beri Nexonar ile çalışıyor, bu nedenle üzerine daha fazlasını inşa edebileceğimiz çok güçlü bir ilişkimiz var. Birlikte geliştirdiğimiz Visio çözümünün yerleşik Desoutter ekosistemine tam entegrasyonu, montaj hatlarında kullanımını kolaylaştıracak ve kurulumunu daha basit hale getirecek. Müşterilerimiz, her iki şirketin doğasında bulunan Proses Kontrolü, Operatör Rehberliği ve Yazılım Arayüzü uzmanlığının yanı sıra, gelişmiş küresel hizmet ve pazar ihtiyaçlarına hızlı yanıt verme konusundan da yararlanacaktır.

Birlikte çalışarak, müşterilerimizin Akıllı Montaj'da bir sonraki adımı atmalarına ve verimliliği, kaliteyi ve güvenliği artırmalarına yardımcı olacağız. 

Daha fazla ayrıntı veya fiyat teklifi mi istiyorsunuz?

Bölgenizdeki uzmanlarımıza sorularınızı sorun veya uzmanlarımızdan fiyat teklifi isteyin.

Cart

Sepetiniz

Parça kaldırıldı Geri al