Yeni ergonomik bataryalı montaj ekipmanı: EABS

Yeni ergonomik bataryalı montaj ekipmanı: EABS


Montaj uygulamalarında, operatörün bir elinin boşta kalması mı gerekiyor?

Montaj uygulamalarında, dar bir alanda elektrikli el aletiyle manevra yapmaya çalışmak operatör için hem zordur hem de ergonomik değildir. Özellikle bir elinizi serbest bırakmanız gerekiyorsa...

Otomotiv ve havacılık endüstrisindeki üretim ve montaj uygulamalarında, her zaman ulaşılması zor bağlantı elemanları ve bağlantılar bulunur. Örneğin; otomobilin son montajında bu zor erişim gerektiren işlemler günlük üretimde darboğaz yaşanmasına neden olur.

Desoutter olarak, tam da bu tür durumlar için popüler ve güvenilir EABS montaj ekipmanını geliştirdik. Montaj endüstrisinin ihtiyaç duyduğu erişebilirliği ve esnekliği sağlamak amacıyla tasarlanan EABS sıkıcı, kompakt ve performansı artırması özellikleriyle ön plana çıkıyor.

New ergonomic battery-powered nutrunner: the EABS

EABS, bataryalı çalışabilir ve tek elle kullanım için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Sadece 30 cm uzunluğundaki EABS, uygulamalarda karşılaşılan alan kısıtlamalarını ortadan kaldırır ve böylelikle operatörlerin çalışma koşullarını kolaylaştırır ve üretimde verimliliğinizi artırır.

Benzer ürünlerden, yüzde 20 ile yüzde 35 arasında daha kompakt ve sadece 1 kg ağırlığında olan EABS 360º izlenebilir geri bildirim sunar. Dar koşullarda, 24 Nm'ye kadar bağlantı elemanlarının sıkma işlemlerini, her zamankinden daha hızlı ve kolay hale getirir. Böylelikle artık tesislerinizde ergonomi ve verimlilik arasında bir seçim yapmanız gerekmez! EABS çekirdek modelleri, 18V batarya ile 1000 d / d’nin üzerinde çalışabilir. EABS, kablosuz bir üründe ergonomi ve verimlilik arasında şimdiye kadarki en iyi dengeyi sağlar.

New ergonomic battery-powered nutrunner: the EABS

Verimliliği daha da artırmak için, EABS kablosuz ağ sisteminin bir parçası olarak işlev görebilir. Tüm hat veya istasyon izlenebilirliğinin gerekli olduğu uygulamalar için bir Desoutter CONNECT akıllı kontrol ünitesi ile eşleştirilebilir. Eşleştirme yöntemi temassızdır ve 10 saniyeden az sürer ve böylelikle esnekliğinizi artırırsınız.

EABS, hatalı IP adresi gibi herhangi programlama hatalarını ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. Bu sayede, ortak ağ nedenli beklenmedik uzun duruş sürelerini ortadan kaldırır. Sonuç olarak EABS, kablosuz alet tasarımı ile dar erişim alanlarındaki montaj işlemlerini yeni bir adıma geçiriyor ve tek elle kullanım sayesinde verimliliğiniz arttırıyor! 

 

Daha fazla bilgi veya teklif almak ister misiniz?

Bizimle şimdi iletişime geçin!

 
Cart

Sepetiniz

Parça kaldırıldı Geri al