Çok fonksiyonlu yeni akıllı modelimiz: XPB

Çok fonksiyonlu yeni akıllı modelimiz: XPB


Yeni akıllı model XPB, havacılık işlerimlerine özel ilk bataryalı matkap olması özelliğinin yanı sıra, değiştirilebilir kafası ile çok fonksiyonlu kullanım özelliğini taşıyor.
 

Uçak montajında, işlemlerin ve ekipmanların karmaşıklığı nedeniyle çalışma tezgahları birçok farklı montaj aletleriyle doludur. Metaller, kompozitler ve birçok farklı tipte bağlantı elemanlarını içerir.

Montaj hattı çalışanları, sürekli olarak aletleri aşağı indirir ya da alır. Hava hortumları birbirine karışır veya takılır ve hareketleri kısıtlar. Ayrıca, yüksek seviyede gürültüye de neden olur. Bunun ötesinde, birçok farklı montaj aleti kullanımı yüksek maliyetlere de sebep olur çünkü her birinin düzenli olarak bakımının ve kalibrasyonunun yapılması gerekir.

 

New Smart Multi-Function Tool: the XPB

 

Pnömatik güç kaynağını ve montaj için gereken birçok aleti kullanmak yerine, uçak montajında daha zarif ve tek çözüm olması için tasarlanan, yeni akıllı çok fonksiyonlu modelimiz XPB bir delici aletten çok daha fazlası.  XPB, sadece havacılık işlemlerine uygun ilk bataryalı matkap değil, aynı zamanda havacılık üretimini geleceğe taşıyacak şekilde tasarlanmış ilk çok fonksiyonlu platformdur. Desoutter 4.0 stratejisinin bir parçası olarak geliştirilen XPB'nin, havacılık sektörünün manuel uygulamalarında büyük bir dönüşüm sağlayacak.

XPB Modüler, birden fazla değiştirilebilir uçlar ile standart bağlantı elemanları, yüksek tork, ofset - geçici bağlantı elemanları ve kırılabilir bilezikler için kullanılabilen elektrikli bir üründür. Tek bir alette tam hız kapsamı sunan ürün, tüm havacılık malzemelerinde kullanım için uygundur. Yerleşik yazılım, hızlı konfigürasyon, otomatik uç tanıma ve hem uçlar hem de takım için çevrim sayımı imkanı sayesinde XPB açık bir sistem mimarisine sahiptir ve akıllı fabrikalara uyumludur.

 

New Smart Multi-Function Tool: the XPB

 

Kısacası XPB, yönetimi ve bakımı kolay olup, daha az ekipman kullanımı sayesinde daha az maliyetlidir. Elektrikli olması nedeniyle, pnömatik emsallerinden yaklaşık yüzde 20 daha az gürültülüdür. Bataryalı çalışılabildiği için, hareket özgürlüğü sağlar ve proses hava beslemesi ihtiyacını ortadan kaldırarak enerji maliyetlerini önemli ölçüde azaltır. Akıllı yazılımı, operatörlere performans hakkında anında geri bildirim verir, kaliteyi korurken öğrenme eğrisini geliştirir.

İlk insanlı uçuşta olduğu gibi, XPB’nin de havacılık üretimindeki değişimin başlangıcı olduğuna inanıyoruz.

 

Detaylı bilgi veya teklif almak istiyorsanız buraya tıklayın.

 

Demo talebi için buraya tıklayın.

 

Cart

Sepetiniz

Parça kaldırıldı Geri al