Desoutter 4.0 vizyonu:  Dijital ikizin doğuşu

Desoutter 4.0 vizyonu: Dijital ikizin doğuşu


Teknolojideki hızlı gelişmeler, bize veri depolaması ve paylaşımı için yeni ve heyecan verici fırsatlar sunuyor. Desoutter Marka & Dijital İletişimi’nde, endüstriyel nesnelerin interneti (IIoT), artırılmış gerçeklik, pazarlama otomasyonu ve hesap tabanlı pazarlama, mobil uygulamalar, web kişiselleştirmesi ve bulut gibi gelişmelerin fırsatlarını uygulamalarımızda nasıl yapabileceğimize dair araştırmalar yaparak, siz müşterilerimize hissedilir faydalar yaratmaya özen gösteriyoruz.

Asıl odak noktamız; montaj ve delme aletlerimiz hakkında tüm bilgileri her zamankinden daha fazla erişilebilir hale getirmekti: Hizmet ömürlerinin sonuna kadar en uygun ürün seçimi kararından, performans verileri analizine ve bakımına ve hatta yeniden satın alma süreçlerine kadar... Basılı servis kılavuzlarının ve çevrimiçi veri sayfalarının dijitalleştirilmesinin de çok ötesine geçiyoruz ve sizi «Desoutter Dijital İkiz» ile tanıştıracağımız için büyük heyecan duyuyoruz!

 

 

Desoutter Dijital İkiz’i oluşturmak için, bir Desoutter dijital fabrika laboratuarı oluşturduk. Satış mühendislerinden operasyona, Ar-Ge yazılım mühendislerinden mekanik tasarımcıya, servis mühendislerinden bakım teknisyenine ve kullanıcı deneyimi tasarımcısından sosyal medya uzmanlarına kadar tüm Desoutter paydaşlarını benzersiz tek bir platformda bir araya getidik. Kelimenin tam anlamıyla, dijital ikiz ile her prototipi tasarlayarak, satış sahasını oluşturduk. Bu sayede Desoutter müşterileri, montaj araçlarının sanal çiftine erişebilecek. Dijital ikiz; performans, servis ve bakım gereksinimleri hakkındaki verileri tutan fiziksel cihazlarınızın tam bir sanal kopyasıdır

Her cihazınızın üzerinde tanımlanan kimlik numaralarını, mobil telefonunuzdan veya tabletiniz ile tarayabilir;  kolaylıkla dijital ikiz uygulamasına giriş yapabilir ve cihazınızın tüm verilerine ulaşabilirsiniz.

Dijital İkiz'i keşfedin!

 

 

Dijital İkiz ile, fabrika ayarları da dahil olmak üzere teknik çizimlere, uyumluluk sertifikalarına ve kalibrasyon bilgilerine anında erişim sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte; kullanım kılavuzu, yedek parça listesi ve teknik özelliklere de erişebileceksiniz! Dijital İkiz, servis desteğine erişmenizi, gerçek cihaz kullanımınıza göre, bakım zaman çizelgesini kontrol edebilmenizi ve bakım döngüleriniz yaklaşırken uyarılar almanızı sağlar. Ayrıca Dijital İkiz ile;  hızlı ve kolayca çevrimiçi olarak başka bir cihaz ve aksesuar sipariş edebilir veya fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

7/24 servis portal olarak hizmet alabileceğiniz Desoutter Dijital İkiz ile;  mühendisler, bakım personeli ve satın alma ekipleriniz için birçok avantaj sağlayacak.  Her bir cihazınız ile ilgili tüm bilgilerin güncel olarak tek bir yerden erişebilmesi sayesinde, Dijital İkiz hayatınızı çok kolaylaştıracak. Performans takibi yapabileceğiniz, önleyici bakım müdahaleleri ve sarf malzemelerinizin hızlı siparişini verebileceğiniz bu platform sayesinde, cihazlarınızın ömrünü ve yatırım getirisini optimize edebileceksiniz.

 

 

Desoutter Assistant mobil uygulaması aracılığıyla erişilebileceğiniz yeni Dijital İkiz platformunuz, çalışma sürenizi kısaltırken, verimliliğinizi artıracak ve çalışma yöntemlerinizi dijital ortama dönüştürmenize yardımcı olacak.

Dijital İkiz ile mevcut cihazlarınıza şimdi bakın!

Web sitesi Desoutter Assistant
Cart

Sepetiniz

Parça kaldırıldı Geri al