Dik açı ne zaman doğru açı değildir?  Desoutter'in entegre çözümleriyle yepyeni bir bakıç açısı!

Dik açı ne zaman doğru açı değildir? Desoutter'in entegre çözümleriyle yepyeni bir bakıç açısı!


Giderek daha seçici hale gelen tüketicilerin talepleriyle birlikte, aynı alan içerisinde her zamankinden daha fazla ekipmanın yerleştirilmesi gerekiyor. Örneğin; trenlerde, uçaklarda ve arabalarda seyahat ederken klimalı bir konfor bekleriz: Oturma pozisyonumuzu ayarlamamız veya bir pencere açmamız gerekirse, elektrikle çalışan bir seçeneği tercih ederiz. Sonuç olarak, motor bölmelerinin içindeki, bölmelerin altındaki ve kontrol panellerinin arkasındaki alan çok önemlidir.

 

Bu durum, montajı giderek daha zor hale getiriyor. Operatörler, bağlantı elemanlarını çevreleyen panellere çok yakın veya tek bir alet kullanarak erişilemeyecek kadar diğer bileşenlere yakın yerleştirildiğini fark ediyor. Gerçekten de, modern montaj hatları çalışanının, tepede veya erişilemeyecek açılarda konumlandırılmış bağlantı elemanlarına ulaşmak ve doğru bir şekilde sıkım yapabilmesi için akrobat olması gerekir.

Tüketiciler, yeni özellikler istemeye devam edecek ve ürün tasarımcıları da aynı alana daha fazla işlevsellik eklemeye çalışmaktan vazgeçmeyecektir. Bu nedenle, operatörlerin montajı güvenli ve etkili bir şekilde tamamlamalarına yardımcı olabilecek yeni ürünler geliştirmemiz gerekiyor.

İşte burada Desoutter devreye giriyor. Birden fazla erişimi zor noktayı olabildiğince basit ve etkili bir şekilde sıkım yapabileceğiniz entegre çözümler geliştirdiğimize inanıyoruz. Örneğin, kısa bir süre önce Desoutter ürünlerinde (Dönüştürücülü veya kavramalı, bataryalı veya kablolu, elektrikli veya pnömatik) SALTUS modüler dişli crowfoot sıkma çözümü serisi sunduk. Bu sayede, standart sıkma teknolojilerini kullanarak cihazınızı, zorlu uygulamalarda birinci sınıf bir montaj gerçekleştirmek için özelleştirilebilirsiniz.

 

Çözümü keşfedin!

 

Desoutter, SALTUS ile birlikte 90° veya 110° açılı başlık ile birleştirilebilen crowfoot serisi sunmaktadır. Patentli gösterge ile, bağlantının doğru bir şekilde yapıldığı onaylanır ve böylelikle zaman tasarrufu ve güvenli çalışma sağlanır. Esnekliğinizi artırmak için bağlantı ve boru somunlarının yanı sıra standart somun ve cıvatalarında da hold&drive seçeneği de isteğe bağlı olarak kullanıma uygundur. Baş kısımdaki entegre mıknatıs, talaş ve metal parçacıkları çekerek aşınmayı önlüyor ve cihazın dayanıklılığını artırıyor.

Uygulamalarda iyileştirilmiş doğruluk ve verimliliğin yanı sıra, Desoutter'in SALTUS ile modüler, evrensel tasarımı müşterilere birçok ek avantaj sunar. Özel çözümler standart bir cihaz ile aynı şekilde sipariş edilebilir, bu da zamandan tasarruf sağlar ve süreci basitleştirir. Desoutter'in kendi tesisinde gerçekleştirilen tüm cihaz montajı ve kalibrasyonu ile nihai ürünün performansı ve ergonomisi optimize edilmiştir. Basitleştirilmiş sipariş süreci ve verimli ürün entegrasyonu ayrıca daha kısa teslim süreleri ile sonuçlanır, böylece müşteriler cihazlarını daha kısa sürede teslim alabilir.

Cihaz servisi ve bakımı Desoutter'in Dijital İkiz uygulaması kullanılarak daha da basitleştirilmiştir. Bu, müşterilerin kapsamlı ürün belgelerine 7/24 erişimini sağlar.

Desoutter'in entegre çözümlerinin verimli montaj için yepyeni bir bakış açısı getirdiğine inanıyoruz.

Daha fazla bilgi veya teklif almak ister misiniz?

Uzmanlarımıza şimdi soru sorabilirsiniz!

Soru sorun Teklif isteyin Demo isteyin
Cart

Sepetiniz

Parça kaldırıldı Geri al