Eksiksiz bir çözüm sağlayıcı olarak, ekipmanlarımıza ilaveten, üretkenliğinizi ve kalitenizi artırmak üzere beklenen sonuçları almanızı temin etmek için çok çeşitli hizmertler sunarız.

Desoutter Industrial Tools - Smart Start Solution


Uzmanlarımız, aletlerinizin en iyi şekilde çalışmaya devam etmesine yardımcı olarak, arıza sürelerini kısaltır ve maliyetlerinizi daha iyi tahmin edebilmenizi sağlar. Dünya genelinde zorlu uygulamalarda kullanılan elektrikli aletler alanındaki uzmanlığımız sayesinde, uygulamanızı esas alarak her bir aletin bakım sürecini en ideal şekilde yönetebiliyoruz.

ALET BAKIMI - BAKIMA YÖNELİK ÇÖZÜMLER

Özel olarak geliştirilmiş yazılım sayesinde, yıllık döngüler, döngü süreleri, tork ayarları ve birleştirme kalitesi gibi parametreleri dikkate alarak önleyici bakım planımızı, uygulamalarınızın gereklerine göre uyarlayabiliyoruz.

Böylelikle hem sahip olma maliyetlerini düşürebiliyor, hem de aletlerinizin en yüksek performansla çalışmaya devam etmesini sağlayabiliyorsunuz. Sabit fiyatlarla sunulan önleyici bakımlarımız, bütçenizi de daha iyi bir şekilde yönetmenize yardımcı olur. Bazı durumlarda bakımını yaptığımız aletler için uzatılmış garanti sunuyoruz. Yeni satın aldığınız aletler için kapsamlı bir servis/destek programı sunan Uzatılmış Garanti Programlarını öneriyoruz. Lütfen Tool Care™ (Cihaz Bakım) ve uzatılmış garanti programımız hakkında bilgi almak için bize danışın.

Müşteri referansları
“Üretim hattımızın neredeyse tamamını Desoutter tarafından sunulan EC kontrollü sıkıcı aletlerden oluşan istasyonlarla kurduk. Teknisyenin müdahale süresi ve onarım hizmetleri, bizim için son derece önemli ve şu ana kadar bu konuda hiçbir şikayet almadık.”
Avrupa kamyon parçaları üreticisi.

Cihaz Bakım programımız, 3 farklı seviyede bakım çözümleri sunmaktadır:

Desoutter Service Tool Care Desoutter Service Tool Care Desoutter Service Tool Care

*Tüm yedek parçalar dahildir (ancak aletlerin hatalı veya kötü kullanıldığı durumlar hariçtir)

Broşürü İndirin

TEMEL BAKIM

Aletlerin potansiyellerini optimumda tutmak çok önemlidir. Hatalı aletler, montaj hattınızda planlanmamış arıza süreleri, üretimde kayıplar, fazla mesai, kalite ile ilgili sorunlar, ürün iadeleri gibi istenmeyen sonuçlar yaratabilir (aşağıdaki şemaya bakınız)...

Temel Bakım programı kapsamında aletlerinizin bakımını yaparak, yıpranan parçaları yenileriyle değiştirecek, aletlerin eksiksiz kontrolünü ve kalibrasyonunu yapacağız. Bu program güvenilirlik ve yüksek çalışabilirlik süresini garanti eder.

Sorunuzu yöneltin Teklif alın Size ulaşmamızı bekleyin İletişim bilgilerine ulaşın

Get your Industry 4.0 Roadmap! Get your Industry 4.0 Roadmap!